Wycena

Z uwagi na zinduwidualizowane podejście do klienta, oferujemy usługi, które precyzyjnie spełniają Państwa wymagania. Co za tym idzie traktujemy każde zlecenie z należytym profesjonalizmem i staramy się, aby satysfakcja klienta osiągnęła maksimum. Z racji tego cena naszych usług uzależniona jest od kilku czynników, takich jak:
- wymiary powierzchni do czyszczenia
- trudności pracy (zabudowanie, zalesienie, przewody elektryczne)
- stopień zabrudzenia
- rodzaj czyszczonej powierzchni

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wycena usługi jest całkowicie bezpłatna.

Perfekcyjna czystość!

 

W zależności od stopnia zabrudzenia oferujemy mycie okien, świetlików i elewacji  z zastosowaniem odpowiednio dobranych szczotek. Technologia z której korzystamy, pozwala dotrzeć do zabrudzonych powierzchni nawet do 26 metrów bez korzystania ze zwyżek oraz drabin. Skuteczność naszego działania zapewnia praca z wodą demineralizowaną pięciostopniowym stopniem filtracji systemem IONIC. Po całkowitym wyschnięciu wody, która pozbawiona jest mikroelementów na umytej powierzchni nie pozostają żadna zacieki ani smugi. Szczególne znaczenie dla czyszczonej powierzchni ma skład wody, która w tym przypadku pozbawiona jest szkodliwych detergentów, a zatem nie uszkadza ram, parapetów, uszczelek, elewacji oraz jest przyjazna dla środowiska i otoczenia.