Nowy Sącz

Działamy na terenie całego Nowego Sącza - skontaktuj się z nami!

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: +48 509-224-093 lub +48 668-367-177

Nasza oferta

Mycie okien

Zapraszamy do skorzystania z oferty oddziału Eco-Clean Klag w Nowym Sączu. Oferujemy profesjonalne mycie okien i przeszkleń w mieszkaniach i domach prywatnych oraz obiektach użytkowych wszelkiego rodzaju. Wykorzystujemy profesjonalne środki i zabezpieczenia, odpowiednie także do okien i świetlików zlokalizowanych na wysokości.


Czyszczenie hal przemysłowych

Obiekty działające w ramach zakładów produkcyjnych wymagają specjalnego podejścia. W Eco-Clean Klag w Nowym Sączu oferujemy kompleksowe porządkowanie, organizację oraz czyszczenie przestrzeni w halach przemysłowych dla firm z różnych sektorów i branż. Usuwamy kurz, śmieci, odpady poprodukcyjne oraz usuwamy trudne do wywabienia zabrudzenia.


Czyszczenie kostki brukowej

Podjazd z kostki brukowej jest jak wizytówka posesji. Co zrobić, gdy pojawią się na nim plamy z oleju czy płynów samochodowych, chwasty, porosty czy inne zanieczyszczenia? Należy skorzystać z usług profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej. W Eco-Clean Klag w Nowym Sączu wykorzystujemy m.in. myjki ciśnieniowe, które skutecznie eliminują kurz i brud.

Mycie witryn

Każda witryna obiektu handlowego lub usługowego powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, lecz przede wszystkim schludna. W końcu jej wygląd świadczy o firmie. Zapraszamy więc do składania zleceń na mycie witryn i przeszkleń w sklepach, butikach, salonach kosmetycznych, punktach usługowych i innych. Szybko, niedrogo i profesjonalnie.


Czyszczenie hal magazynowych

Realizujemy zamówienia na czyszczenie hal magazynowych. W punktach składowania towarów często pojawiają się kurz, brud, odpady po przesyłkach paletowych czy plamy z olejów i smarów wózkowych. W Eco-Clean Klag w Nowym Sączu wykonujemy rzetelne sprzątanie magazynów i centrów logistycznych, ściśle według wymagań i wytycznych klientów.


Czyszczenie dachówek

Polecamy państwu skuteczne czyszczenie dachówek domów prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Dach tak jak wszystko ulega bieżącym zabrudzeniom i wymaga systematycznej konserwacji. Wykorzystując systemy mycia ciśnieniowego oraz specjalne środki czyszczące skutecznie eliminujemy kurz, brud, ptasie odchody, osady z sadzy czy mchy i porosty.