O firmie

Firma Eco-Clean Klag została założona w 2014 roku i od tego czasu dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu wypracowała wysoki standard usług. Oferowane przez firmę ECK usługi czyszczące dedykowane są w szczególności dla dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw z terenu całego kraju.

Innowacyjny system czyszczenia, który posiadamy w swojej bogatej ofercie sprawia, że jesteśmy w stanie wyczyścić niemalże każdą powierzchnię bez wynajmu zwyżek samochodowych, co poza wygodą i znacznie większą funkcjonalnością sprawia także, że cena usług proponowanych przez naszą firmę jest niska.

Nasze usługi to połączenie profesjonalizmu wykonania, wysokiej jakości oraz stosunkowo niskiej ceny. Wszystko to przy jednoczesnym w pełni bezpiecznym systemie czyszczącym, który pozwala dotrzeć nawet do najtrudniejszych powierzchni i przywrócić je do należytego stanu. Firma ECK świadczy usługi w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla klienta, stąd też dbamy o precyzyjne określenie czasu wykonania usługi oraz jakość naszej pracy.

Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług!
Marcin Klag

 

Perfekcyjna czystość!

 

W zależności od stopnia zabrudzenia oferujemy mycie okien, świetlików i elewacji  z zastosowaniem odpowiednio dobranych szczotek. Technologia z której korzystamy, pozwala dotrzeć do zabrudzonych powierzchni nawet do 26 metrów bez korzystania ze zwyżek oraz drabin. Skuteczność naszego działania zapewnia praca z wodą demineralizowaną pięciostopniowym stopniem filtracji systemem IONIC. Po całkowitym wyschnięciu wody, która pozbawiona jest mikroelementów na umytej powierzchni nie pozostają żadna zacieki ani smugi. Szczególne znaczenie dla czyszczonej powierzchni ma skład wody, która w tym przypadku pozbawiona jest szkodliwych detergentów, a zatem nie uszkadza ram, parapetów, uszczelek, elewacji oraz jest przyjazna dla środowiska i otoczenia.