Kraków

Działamy na terenie całego Krakowa - skontaktuj się z nami!

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: +48 509-224-093 lub +48 668-367-177

Nasza oferta

Mycie okien

Realizujemy zlecenia na profesjonalne mycie okien w przestrzeniach publicznych, budynkach użytkowych, przemysłowych, biurowcach oraz domach i mieszkaniach prywatnych. Czyścimy okna, witryny, przeszklenia, świetliki itp. Szyby w trudno dostępnych miejscach, w tym zlokalizowane na wysokości, nie stanowią dla nas problemu.


Czyszczenie hal przemysłowych

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z narażeniem powierzchni na specyficzne i trudne w usuwaniu zabrudzenia, sprawdzą się profesjonalne metody i środki stosowane przez Eco-Clean Klag. Przyjmujemy zlecenia na kompleksowe porządkowanie i czyszczenie hal przemysłowych i zakładów produkcyjnych. Usuwamy zabrudzenia wymagające zastosowania chemii.


Czyszczenie kostki brukowej

Podjazd, parking lub chodnik z kostki brukowej znów może wyglądać jak nowy, jeżeli skorzystają państwo z profesjonalnych usług Eco-Clean Klag w Krakowie. Oferujemy czyszczenie kostki brukowej z zastosowaniem specjalnych środków oraz myjek ciśnieniowych. Eliminujemy kurz, brud i inne zanieczyszczenia, w tym plamy z oleju samochodowego.

Mycie witryn

W Eco-Clean Klag w Krakowie zajmujemy się myciem witryn i przeszkleń w obiektach użyteczności publicznej, takich jak m.in. butiki, pasaże handlowe, restauracje, biura, banki, urzędy, szkoły i inne. Witryna jest wizytówką firmy, dlatego zawsze powinna prezentować się nienagannie. Zapewniamy bieżące czyszczenie i konserwację szkła, ram, okuć i innych elementów.


Czyszczenie hal magazynowych

Oferujemy porządkowanie i czyszczenie hal magazynowych o różnych powierzchniach i wyposażeniu. Eliminujemy kurz, brud, usuwamy śmieci, segregujemy palety, wspomagamy optymalną organizację przestrzeni w halach magazynowania towarów z różnych sektorów i branż. Usuwamy zabrudzenia wymagające zastosowania środków chemicznych.


Czyszczenie dachówek

Nowoczesne systemy mycia ciśnieniowego w okamgnieniu rozprawią się z najczęstszymi dachowymi zabrudzeniami, takimi jak kurz, ptasie odchody, sadze czy mchy i porosty. Zlecając czyszczenie dachówek profesjonalnej firmie, zyskują państwo gwarancję przeprowadzenia prac z troską o najwyższe bezpieczeństwo wykonujących je osób. Czyścimy wszystkie typy pokryć.